Pustynna cisza

9 kwietnia 2017 / okolice Torunia / sesja stylizowana

Są śluby piękne, urocze lub po prostu zapierające dech. Przedstawiamy miłosną historię, gdzie stonowane barwy i dzikość natury przyprawiają o zawrót głowy. Nietypowy miks pustynnej ciszy, ozdobiony surowymi dodatkami w stylu rustykalnym. Minimalizm zgaszonej zieleni w połączeniu z długimi gałęziami, porożami, białymi kwiatami tworzy klimat niesamowitego spokoju i bliskości. W naszym pustynnym projekcie, chcieliśmy pokazać że zieleń i styl naturalny, może być przedstawiony w bardziej intymny, wyciszony sposób a vintage aranżacja z koronkowymi serwetkami Princessa, ręcznie robionymi przez babcię, to powrót do tradycji.

Bielony stół, białe świece, wykaligrafowane z pietyzmem materiały poligraficzne MRs DESIGN, nawiązujące do bohemy i tworzące całość z domowej roboty łapaczami snów. Na przeciwko surowe w formie brzozowe tipi, czerwony dywan i dodatki drewniane od Ślub w dechę.

Na leśnym pagórku kącik słodkości. Drewniana skrzynia, babeczki i tort od Pie Town. Gdzieś w chłodnym odcieniu mchu ręcznie robiona biżuteria Bizoe, co podkreśla klimat artystycznej bohemy. Wasz ślub nie musi być słodki, cekinowy i krzyczący – taki był cel naszego projektu. Możecie być sami dla siebie nagrodą, spokojem i emocjami, lekkimi jak wiatr. Rustykalnie, artystycznie, awangardowo, przecież miłość tych dwojga jest najważniejsza.

______________________________________________

Fotografie:
www.szymonskowronski.pl
www.swietliste.pl
Scenografia, kwiaty:
Princessa
Para:
Daria Domagalska, Łukasz Marcinkowski
Wianek: Lola White
Make up: Anna Czapnik
Fryzura: Alicja Pawluć

 

Przewiń w dół aby zobaczyć więcej zdjęć