O mnie

Cześć, poznajmy się…

Jeśli czytacie ten tekst, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie trafiliście tu przypadkiem. Kochacie się prawda? Szalejecie za sobą? Przed Wami ten wyjątkowy dzień… zaprosicie mnie i pozwólcie stać się częścią Waszego ślubu.

Jestem Szymon… żyję, oddycham i fotografuję. Zajmuję się wykonywaniem reportaży ślubnych, ale nie tylko. Uwielbiam również sesje narzeczeńskie, rodzinne oraz portrety. Prywatnie jestem mężem swojej żony oraz tatą dwóch wspaniałych córeczek.

To co najbardziej cenię w fotografii ślubnej to naturalność, prawdziwe uczucia oraz zaskakujące sytuacje. Podczas wykonywania reportażu szukam dobrego światła, detali oraz niepowtarzalnych emocji na twarzach Waszych i Waszych bliskich. Każdy ślub traktuję jako nowe wyzwanie dla siebie oraz oddzielną historię opowiadającą o Was. Nie ma dwóch takich samych ślubów. Wasz ślub również będzie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Jestem bacznym obserwatorem, zawsze staram się być blisko Was, choć na tyle daleko by w naturalny sposób, bez ingerencji udokumentować ten dzień w całej jego wyjątkowości. Nieustannie eksperymentuję i szukam swojej drogi w procesie edycji zdjęć, czasem lubię stonowaną kolorystykę na zdjęciach, czasem ciepłe pastelowe barwy, a tak naprawdę to kocham zdjęcia w odcieniach szarości.

Pozwólcie opowiedzieć mi Waszą historię moimi zdjęciami…

Fotograf Inowrocław Szymon Skowroński, zdjęcia ślubne Bydgoszcz Toruń
Fotograf ślubny Inowrocław Szymon Skowroński
Zdjęcia ślubne Szymon Skowroński Inowrocław Toruń Bydgoszcz